O nás

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Firmu založili dvaja spoločníci Igor Tomášik a Jaroslav Čajkovský v roku 1995.


TAŽISKOM FIRMY JE - výmena plastových okien a dverí. Firma sa ďalej zaoberá sklenárstvom, opracovaním plochého skla, fazetové zrkadlá, krbové podložky, rámovaním obrazov, ako aj predajom umeleckých potrieb. V súčasnej dobe máme už 8 pracovníkov, ktorí sú zaučení hlavne na výmenu plastových okien a dverí. Okrem plastových okien a dverí ponúkame aj montáž hliníkových dverí - profil YAVAL, ktorý patrí medzi najkvalitnejší profil na trhu.


Firma má certifikáty na plastové profily REHAU a SALAMANDER, taktiež nový profil na trhu VEKA-ALPHALINE tieto plastové profily patria medzi najkvalitnejšie na trhu s plastovými profilmi. Okrem certifikátov na plastové okná a dvere máme aj certifikát na hliníkový profil YAVAL. Naša firma sa zaoberá tiež montážou bezpečnostných dverí značky GERDA a PORTA ako aj interiérové dvere PORTA,DREE a INVADO.

Firma je v spolupráci s firmou Mimel / Vaša - dodávateľ kvalitných parapetných dosiek AL a PVC, firmou Tremco - dodávateľ montážnej peny a príslušenstva, firmou Ego - dodávateľ žalúzii a sieťok.